kandydatów

Etat Referent działu marketingu

Firma: ABISAL Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Abisal Sp. z o. o.

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego sprzedawanego pod własnymi markami w Polsce i kilkunastu krajach Europy. Silnie rozwijamy portfolio naszych marek – w związku z czym potrzebujemy wsparcia w komunikacji w przestrzeni cyfrowej.

Referent działu marketingu
Miejsce pracy: Zabrze
Twój zakres obowiązków:

Podczas zatrudnienia będziesz wspierał Zespół Działu Marketingu w jego codziennej pracy, w tym m.in będziesz:

  • udzielał wsparcia zespołowi w zakresie realizowanych projektów marketingowych,
  • wprowadzał nowe produkty na stronę www oraz do systemu handlowego,
  • aktualizował treści na stronie www (z powierzonych materiałów),
Nasze wymagania:
  • jesteś studentem lub absolwentem w szczególności takich kierunków jak marketing, ekonomia, zarządzanie, psychologia,
  • znasz HTML i/lub CMS wordpressa,
  • jesteś sumienny i odpowiedzialny
  • masz prawo jazdy kat. B.
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość branży sportowej,
To oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale marketingu,
  • dojrzałe narzędzia potrzebne do prowadzenia działań marketingowych w postaci działu graficznego i działu fotograficznego,
  • wsparcie merytoryczne i szkolenia,
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności.