kandydatów

Etat Czynności magazynowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Czynności magazynowe
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0823
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie załadunku i rozładunku surowca, półproduktu, wyrobu gotowego,Nadawanie i umiejscowienie we właściwej lokalizacji przyjmowanego surowca, półproduktu, wyrobu gotowego,Obsługa wózka widłowego w operacjach magazynowych,Przygotowywanie i wysyłanie dostaw do Klientów.Godziny pracy 6:00-18:00, 18:00-6:00Liczba godzin w miesiącu od 168h- 300h
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie we wskazanym zawodzie, zaangażowanie[Inne] : Umowa zlecenie od 168-300 godzin pracy w miesiącu w systemie 12-godzinnym 06:00-18:00, 18:00-06:00.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie