Etat Specjalista w szkole studiów i i ii stopnia (17/esz/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista w szkole studiów i i ii stopnia (17/esz/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1814
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 17/ESZ/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA W SZKOLE STUDIÓW I I II STOPNIA- Zakres obowiązków:1. obsługa procesu realizacji krajowych praktyk studenckich,2. samodzielne wykonywanie pracy wchodzącej w zakres czynności,3. wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego,4. opracowywanie analiz, ocen i informacji dotyczących powierzonych zadań,5. tworzenie sprawozdań zleconych przez przełożonych,6. bieżąca współpraca z bezpośrednim przełożonym w zakresie realizacji zadań przydzielonych jednostce,7. aktualizowanie informacji na stronie internetowej Szkoły Studiów I i II Stopnia, 8. bieżąca obsługa klientów zewnętrznych i wewnętrznych w formie kontaktu bezpośredniego, telefonicznego - Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika. - Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne),- co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku administracyjno-biurowym,- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,- umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,- rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,- wysoka kultura osobista, rzetelność, dyspozycyjność,- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Wymagania dodatkowe:- samodzielność w podejmowaniu decyzji w zakresie powierzonych zadań,- umiejętność organizacji pracy własnej,- znajomość przepisów ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach