kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Lędziny

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Konserwator
Miejsce pracy: Lędziny
Numer: StPr/21/0951
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie prac naprawczo-remontowych, sprzątanie, utrzymywanie w czystości chodników, trawników, kwietników i otoczenia budynku, koszenie trawy, obsługa kosiarek, dokonywanie drobnych napraw sprzętu, wyposażenia pomieszczeń, przeprowadzanie prac remontowo-malarskich, dbanie o bezpieczny stan sieci elektrycznej i innych odbiorników prądu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi i naprawy maszyn i urządzeń oraz ich konserwowania.

Miejsce pracy:

Lędziny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach