kandydatów

Etat Pracownik na stanowisko urzędnicze - referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik na stanowisko urzędnicze - referent
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1931
OBOWIĄZKI:
KONKURS; Szczegóły na https://zpm1.bip.gliwice.eu/2/artykul/nabor-do-zpm1-na-stanowisko-urzednicze-referentWykształcenie: minimum średnie, preferowane doświadczenie w jednostkach oświatowych, posiadanie obywatelstwa polskiego, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku referent; zakres zadań: prowadzenie sekretariatu placówki w oparciu o instrukcję kancelaryjną i jednolity rzeczowy wykaz akt, przechowywanie teczek z dokumentacją przedszkolną, zgodnie z jednolitym wykazem akt obowiązujących w placówce, wykonywanie prac kancelaryjnych i biurowych, przyjmowanie i rozdział przychodzącej korespondencji elektronicznej (obsługa programu SOD) i papierowej, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, wysyłanie korespondencji, prowadzenie na bieżąco z należytą starannością ewidencji wychowanków oraz współpraca z dyrektorem w tym zakresie, wystawianie różnych druków i zaświadczeń, legitymacji dla wychowanków i dla nauczycieli, bieżące załatwianie spraw wychowanków, administrowanie programu do elektronicznej ewidencji pobytu dzieci w przedszkolu ALAN SYSTEM, prowadzenie naliczeń za pobyt dzieci w przedszkolu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami placówki, prowadzenie nadzoru nad terminowością wnoszonych opłat za przedszkole oraz prowadzenie windykacji należności za pobyt dzieci w przedszkolu, przygotowywanie miesięcznych rozliczeń i raportów kont dzieci dotyczących odpłatności za pobyt w przedszkolu, zamawianie druków szkolnych, obsługa interesantów, udzielanie informacji, obsługa SIO w zakresie wychowanków, wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora placówki, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach