kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1818
OBOWIĄZKI:
- Samodzielne stanowisko. Samodzielna obsługa biura. Obsługa korespondencji, faktoring. Kontakt z klientem i dostawcami. Płatności. Kadry. Współpraca z biurem rachunkowym. Tworzenie ofert przetargowych. Obsługa sprzętu, komputer, drukarka, skan, ksero, fax, laminarka, bindownica. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programu MsOffice - WORD
Uprawnienia: Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programu MsOffice - EXCEL

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku związanym z pracą biurową. Wymagana umiejętność tworzenia ofert przetargowych na podstawie specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz ustawy o prawie zamówień publicznych. Wymagane umiejętności związane z przyjęciem pracownika do pracy (tworzenie akt osobowych, tworzenie list obecności, tworzenie umów o pracę, wystawianie skierowań na badania, prowadzenie kart pracy, tworzenie kart ewidencji wyposażenia). Wymagana umiejętność wykonywani przelewów oraz wystawiania faktur VAT. Wymagana umiejętność obsługi sprzętu biurowego: komputera, drukarki, skanu, ksera, fax-u, laminarki, bindownicy. Wymagana umiejętność obsługi pakietu MsOffice w zakresie MsWord oraz MsExcel.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach