kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Elektromechanik
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0580
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, bieżące naprawy i remonty infrastruktury technicznej. Przezbrajanie linii produkcyjnych. Bieżąca konserwacja parku maszynowego oraz analiza i usuwanie awarii modułów mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych. Ustalanie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów urządzeń. Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Pracodawca oferuje: stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Dobre warunki zatrudnienia (umowa o pracę, stała pensja+premia). Możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez pakiet szkoleń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik utrzymania ruchu (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji suwnic, wciągarek i wciągników.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich