Etat Konserwator ogólnobudowlany w oddziale eksploatacji budynków nr 2 (nk.1120.47.2021.bu)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Konserwator ogólnobudowlany w oddziale eksploatacji budynków nr 2 (nk.1120.47.2021.bu)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1861
OBOWIĄZKI:
- Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko : konserwatora ogólnobudowlanego w Oddziale Eksploatacji Budynków nr 2- Do osoby zatrudnionej na ww. stanowisku w szczególności będzie należało: montaż instalacji wodnej oraz kanalizacyjnej, dokonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek technicznych oraz konserwacji zleconych przez majstra zgodnie z kartą zlecenia, bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego instalacji wodnokanalizacyjnej w rejonie administracji, dokonywanie przeglądów prawidłowości funkcjonowania liczników i urządzeń pomiarowych w budynkach i lokalach gminnych oraz plombowania nowych zalegalizowanych urządzeń pomiarowych wody zimnej i ciepłej, wykonywanie prac malarskich i o charakterze ogólnobudowlanym.- Warunki pracy: pełny wymiar czasu pracy, oferowane wynagrodzenie zasadnicze: 2900 zł + dodatek stażowy wg Regulaminu wynagradzania KZGM w Katowicach,miejsce pracy Katowice, ul. Bednorza 60 i rejon administracji, piętrowy budynek biurowy, brak zapewnionej dostępności lokalu osobom ze szczególnymi potrzebami strome schody, przy schodach, na poziomie parteru zlokalizowany dzwonek przywoławczy, miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.- Godziny Pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie minimum zawodowe, praktyczna znajomość zagadnień wymienionych w punkcie obowiązki na danym stanowisku,- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, - brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych.Wymagania dodatkowe:- inicjatywa, zaangażowanie,- samodzielność oraz dobra organizacja pracy,- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,- odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 460 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach