kandydatów

Etat Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Specjalista ds. ochrony środowiska
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0399
OBOWIĄZKI:
Realizacja wymaganej przez prawo sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska dla podmiotu odbierającego odpady oraz instalacji przetwarzającej odpady.Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/ pozwoleń/ zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami.Kompleksowe prowadzenie Ewidencji Odpadów (KEO) i sprawozdawczości w BDO, wprowadzanie danych dotyczących kart przekazania odpadów do bazy BDO dla pojazdów należących do firmy praz podwykonawców i odbiorców odpadów.Naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska.Monitorowanie zmian w zakresie aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska i gospodarki odpadami.Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie ochrony środowiska.Reprezentowanie firmy w zakresie ochrony środowiska przed organami administracyjnym, organami kontrolnymi i klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Ochrona środowiska
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Znajomość przepisów ochrony środowiska, bardzo dobra znajomość MsOffice

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 410 - 5 537 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie