Etat Podinspektor w referacie zarządzania ruchem w wydziale transportu w urzędzie miasta katowice

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Podinspektor w referacie zarządzania ruchem w wydziale transportu w urzędzie miasta katowice
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1873
OBOWIĄZKI:
Więcej informacji na stronie: https://bip.katowice.eu/Ogloszenia/OfertyPracy/ogloszenie.aspx?idr=1979&menu=729Ogłoszenie Nr OZ/73/2021 Prezydent Miasta Katowice ul. Młyńska 4 Urząd Miasta Katowiceposzukuje kandydatów na 2 wolne stanowiska urzędnicze - podinspektor - w Referacie Zarządzania Ruchem w Wydziale Transportu.Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- rozpatrywała pod względem merytorycznym projekty organizacji ruchu i prowadziła ich ewidencję,- opiniowała geometrię drogi w projektach budowlanych,- opiniowała projekty dla innych organów zarządzających ruchem,- rozpatrywała wnioski dotyczące organizacji ruchu,- opracowywała projekty organizacji ruchu uwzgledniające zgłaszane wnioski lub wnioski wynikające z analiz istniejących organizacji ruchu,- przekazywała projekty organizacji ruchu do realizacji. Warunki pracy na danym stanowisku: - pełny wymiar czasu pracy,- miejsce pracy - Katowice ul. Warszawska 4 - budynek wyposażony w windę /do pokonania kilka schodów na parterze/, - przeprowadzanie wizji w terenie, praca przy komputerze, w zespole realizującym zadania organu zarządzającego ruchem, wymagająca wysokiego stopnia samodzielności i bezpośredniego oraz telefonicznego kontaktu z różnymi instytucjami, mieszkańcami oraz pracownikami innych komórek organizacyjnych Urzędu i jednostek Miasta.- na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Naszym pracownikom oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- wynagrodzenie zasadnicze na czas trwania pierwszej umowy zawartej na czas określony: od 3.100 zł brutto oraz dodatek w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,- kwartalne uznaniowe premie motywacyjne,- dodatkowe wynagrodzenie roczne - tzw. trzynastka,- nagrody jubileuszowe,- ruchomy czas pracy,- lokalizację z dogodnymi połączeniami komunikacji publicznej,- dofinansowanie wypoczynku, biletów do kina oraz teatru,- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, pozwalającej na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych na nieprzewidziane lub zaplanowane wydatki, sfinansowanie inwestycji lub zmian,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,- możliwość nabycia legitymacji uprawniającej do ulgi na przejazdy Kolejami Śląskimi,- możliwość uczestnictwa w realizacji zaawansowanych projektów,- rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach.- Praca: poniedziałku - środy w godz.: 7:30-15:30, w czwartek: 7:30-17:00, w piątek: 7:30-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe o kierunku:-- transport w specjalności inżynieria ruchu lub pokrewnej lub:-- budownictwo w specjalności budownictwo drogowe lub pokrewnej, - obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,- dobra znajomość przepisów: ustawy prawo o ruchu drogowym, rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem, rozporządzenia Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych, rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach,- podstawowa znajomość przepisów: ustawy o drogach publicznych, ustawy o samorządzie gminnym,- umiejętność obsługi programów MS Office, Internetu, poczty elektronicznej - w stopniu dobrym,- umiejętność obsługi graficznych programów komputerowych np. Corel Draw - w stopniu dobrym,- umiejętność obsługi programów komputerowych typu CAD - w stopniu podstawowym,- prawo jazdy kategorii B,- dobra znajomość topografii miasta Katowice.Wymagania dodatkowe:- podstawowa znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,- podstawowa znajomość przepisów i wytycznych dotyczących projektowania i budowy dróg, ulic, tras rowerowych itp,- wiedza w zakresie komputerowych Systemów Informacji Przestrzennej np. ArcGIS, ArcInfo, ArcView,- komunikatywność,- dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach