kandydatów

Etat Specjalista ds. promocji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Specjalista ds. promocji
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0590
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie działań promocyjnych (social media, media relations, strona WWW. Oferta dla osób zarejestrowanych w Urzedzie Pracy. Praca na 1/2 etatu z możliwością przejścia na cały etat. Godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą. Wykształcenie średnie mile widziane kierunkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Biegła znajomości pakietu MS Office

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia
Uprawnienia: umiejętność tworzenia stron internetowych
Uprawnienia: umiejętność negocjacji

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich