Etat Starszy specjalista ds. zakupów i logistyki (nr ref: ff /ss/21/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy specjalista ds. zakupów i logistyki (nr ref: ff /ss/21/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1875
OBOWIĄZKI:
- Koleje Śląskie Sp. z o.o. prowadzą rekrutację na stanowisko: Starszy specjalista ds. zakupów i logistyki Nr ref: FF/SS/21/2021. - Miejsce pracy: Katowice- Osoba zatrudniona na stanowisku Starszy specjalista ds. zakupów i logistyki odpowiedzialna będzie m.in. za: Zadania: obsługa systemu i prowadzenie gospodarki magazynowej, współpraca z działami merytorycznymi przy przygotowaniu i realizacji zapotrzebowania na materiały produkcyjne Spółki, obsługa elektronicznej platformy zakupowej, analiza bieżących stanów magazynowych, kontrola i wystawianie dokumentacji magazynowej, kwalifikacja dostawców zgodnie z procedurami Spółki. - Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników pociągami Kolei Śląskich, możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności, nagrody jubileuszowe, możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz do wypoczynku zorganizowanego dzieci pracowników, karty aktywności sportowych MultiActive), możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników, możliwość korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP, dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji Dnia Kolejarza.- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania stawiane kandydatom: - wykształcenie wyższe, preferowane wyższe techniczne lub logistyczne - minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w charakterze co najmniej specjalisty, - bardzo dobra znajomość systemów i prowadzenia gospodarki magazynowej (m. in. elektroniczne prowadzenie spraw dot. realizacji zapotrzebowania na materiały produkcyjne Spółki, analiza bieżących stanów magazynowych, kontrola i wystawianie dokumentacji magazynowej, kwalifikacja dostawców zgodnie z procedurami Spółki),- bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, - umiejętność obsługi elektronicznych platform zakupowych, - dokładność i rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy samodzielnej nad powierzonymi zadaniami oraz pracy w grupie, - dodatkowymi atutami będzie: prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w branży kolejowej, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach