kandydatów

Etat Wychowawca w świetlicy środowiskowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Wychowawca w świetlicy środowiskowej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0643
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć z dziećmi , prowadzenie dokumentacji pedagogicznej, odrabianie zadań domowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe m.in. pedagogiczne, pedagogika specjalna, socjologia, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inne, gdzie obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub udokumentowane min. 3 letni staż w pracy z dziećmi i młodzieżą, zaświadczenie o niekaralności, książeczka sanepidowska niekoniecznie aktualna, umiejętność pracy w zespole, szybkość w nawiązywaniu kontaktów, dobry kontakt z dziećmi.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej