kandydatów

Etat Kierownik działu administracyjno - gospodarczego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Kierownik działu administracyjno - gospodarczego
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0408
OBOWIĄZKI:
nadzór i współudział w prowadzeniu spraw dotyczących zamówień publicznych, udział w pracach Komisji Przetargowej; kompletowanie i przechowywanie umów zawieranych przez Dom; prowadzenie i nadzór nad rejestrem umów, rejestrem zaświadczeń, rejestrem upoważnień; praca w komisji dotyczącej gospodarowania środkami majątku ruchomego; planowanie, organizacja i nadzorowanie remontów, napraw, modernizacji i konserwacji budynku i urządzeń będących jego wyposażeniem; opracowywanie planów zaopatrzenia materiałowego Domu i nadzór nad ich prawidłową realizacją; zabezpieczenie mienia przed kradzieżą i pożarem; aktualizacja stron BIP; organizacja transportu; przestrzeganie terminowości wykonywanych przeglądów bieżących związanych z utrzymaniem budynku; prowadzenie Książki Obiektów Budowlanych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku pracy[Inne] : umiejętność pracy z zespołem i kierowania zespołem, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność i dyspozycyjność, fachowość, sprawność organizacyjna, dokładność, terminowość

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie