Etat Instruktor kulturalno-oświatowy (1/2 etatu) [ul. michała grażyńskiego 47, katowice]

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Instruktor kulturalno-oświatowy (1/2 etatu) [ul. michała grażyńskiego 47, katowice]
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1879
OBOWIĄZKI:
- Zakres obowiązków: 1. Promocja wydarzeń opracowanie graficzne i wydruk plakatów i zaproszeń.2. Współorganizacja i prowadzenie akcji Lato w mieście i Zima w mieście.3. Prowadzenie dokumentacji fotograficznej z imprez.4. Dokonywanie aktualizacji strony internetowej domu kultury.5. Organizacja i obsługa imprez dydaktycznych, rozrywkowych i wynajęć.6. Nawiązywanie współpracy z instytucjami w zakresie realizacji propozycji kulturalno-artystycznych.7. Prowadzenie spraw związanych z ZAiKSem.8. Sporządzanie korespondencji służbowej i obsługa urządzeń biurowych.- Praca po 4-godziny dziennie w godzinach: 9:00-19:00 do ustalenia z pracodawcą. Ruchomy czas pracy. Praca również w soboty i niedziele wg potrzeb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: średnie, mile widziane wykształcenie wyższe. Mile widziane doświadczenie zawodowe przy programach graficznych i aktualizacji stron internetowych.Mile widziana znajomość programów graficznych (Corel Draw, Photoshop itp.), umiejętność aktualizacji strony internetowej. Wymagane uprawnienia: do pracy z dziećmi (np. przygotowanie pedagogiczne, kurs wychowawcy kolonijnego). Wymagane umiejętności: komunikatywność, dokładność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, terminowość.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach