kandydatów

Etat Instruktor nauki jazdy kat. b

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Instruktor nauki jazdy kat. b
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1135
OBOWIĄZKI:
nauczanie kursantów technik prawidłowego kierowania pojazdem, przygotowanie kursanta do egzaminu praktycznego, czuwanie nad bezpieczeństwem kursantów oraz innych uczestników ruchu drogowego.Praca na 2 zmiany (8.00-16.00, 10.00-18.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Instruktor nauki jazdy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, legitymacja instruktora nauki jazdy, cierpliwość, refleks, umiejętność przekazywania wiedzy, min. 2 lata doświadczenia w zawodzie instruktora

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu