kandydatów

Etat Główny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Główny księgowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1131
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pełnej księgowości na samodzielnym, jednoosobowym stanowisku, współpraca z innymi działami, prowadzenie sprawozdawczości, lista płac, rozliczenia itp.Pełna informacja o zakresie obowiązków oraz sposobie aplikowania na stronie : https://bip.muzeumzabrze.pl/oferty-pracydokumenty aplikacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

studia magisterskie, ekonomiczne studia podyplomowe + 2 lata praktyki lub średnia, policealna szkoła ekonomiczna + 5 lat praktyki, znajomość programów komputerowych MS OFFICE/OPEN OFFICE, PŁATNIK oraz obsługa urządzeń biurowych. Uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości w instytucjach kultury oraz jednostkach budżetowych.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu