kandydatów

Etat Technik / starszy technik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Technik / starszy technik
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1902
OBOWIĄZKI:
- Dobór zestawów szkła laboratyjnego do ćwiczeń dla studentów. przygotowywanie odczynników i roztworów do ćwiczeń laboratoryjnych, sprawdzanie ćwiczeń laboratoryjnych, kontrola przebiegu ćwiczeń laboratoryjnych.- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: - wykształcenie średnie mile widziane wykształcenie wyższe chemiczne lub farmaceutyczne.- wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku.- posiadanie teoretycznej wiedzy i umiejętności w zakresie chemicznej analizy jakościowej i ilościowej, w tym znajomość metod elektrochemicznych oraz metod chromatograficznych- umiejętność przygotowywania roztworów i ich mianowania.- posiada znajomość pakietu MS Office- podstawowa znajomość języka angielskiego- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, dokładność, kreatywność- umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 470 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach