Etat Inspektor ds. elektrycznych w oddziale inwestycji i remontów w sądzie okręgowym w katowicach (o. kdr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Inspektor ds. elektrycznych w oddziale inwestycji i remontów w sądzie okręgowym w katowicach (o. kdr. 110-1102-20/21)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1935
OBOWIĄZKI:
- Dodatkowe informacje oraz wymagane dokumenty i oświadczenia na stronie: https://katowice.so.gov.pl/konkurs-o-sygn-okdr-110-1102-2021-na-stanowisko-inspektora-ds-elektrycznych-w-oddziale-inwestycji-i-remontow-w-sadzie-okregowym-w-katowicach,new,m2,168.html,975- Dyrektor Sądu Okręgowego w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko inspektora ds. elektrycznych w Oddziale Inwestycji i Remontów w Sądzie Okręgowym w Katowicach. Osoby poszukujące stabilnej pracy, nowych wyzwań lub zmian w życiu zawodowym Dyrektor Sądu zaprasza do udziału w procesie rekrutacji.- Liczba wolnych stanowisk: 1 stanowisko w wymiarze 0,25 etatu- Oznaczenie konkursu: O. Kdr. 110-1102-20/21- Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie w szczególności:1) organizowanie wykonawstwa inwestycyjnego, remontów i zakupów inwestycyjnych w szczególności w branży elektrycznej;2) prowadzenie nadzoru inwestycyjnego w zakresie powierzonych zadań;3) czuwanie nad terminowością oraz sprawozdawczością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami;4) organizowanie i branie udziału w naradach koordynacyjnych;5) prowadzenie okresowych analiz przebiegu robót i podejmowanie czynności zmierzających do usprawnienia procesu wykonawstwa;6) współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót;7) sprawdzanie pod względem merytorycznym poprawności sporządzanych kosztorysów ofertowych;8) uczestniczenie w opracowaniu kwartalnych, rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych;9) współpraca z komórką ds. zamówień publicznych w przygotowywaniu zamówień publicznych dla zadań inwestycyjnych i remontowych, w tym: uczestniczenie w postępowaniach o zamówienia publiczne, opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia kosztorysów inwestorskich, wniosku o wszczęcie postępowania, zapisów merytorycznych SIWZ oraz istotnych postanowień umowy, dokonywanie ocen celowości i zasadności (w tym analiz ekonomicznych) planowanych remontów, zadań inwestycyjnych;10) prowadzenie korespondencji oraz pełnej dokumentacji związanej z zakresem powierzonych zadań.- Oferta obejmuje:1) prestiż związany z pracą w jednym z największych sądów w Polsce;2) stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;3) indywidualny harmonogram czasu pracy;4) konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze; 5) dodatek za wieloletnią pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami;6) dodatkowe wynagrodzenie roczne zgodnie z obowiązującymi przepisami;7) dofinansowanie do okularów lub soczewek;8) szeroki wachlarz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do karty Multisport, wczasów pod gruszą; pożyczki remontowe; wycieczki integracyjne dla pracowników oraz dzieci pracowników; pomoc finansową dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej;9) ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze;10) możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, poprzez dofinansowanie do studiów oraz uczestnictwo w szkoleniach;11) parking dla pracowników (gmach Sądu przy ul. Francuskiej 38).- Praca na 0,25 etatu w godzinach: 7:30-15:30 zgodnie z harmonogramem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1) pełna zdolność do czynności prawnych;2) nieposzlakowana opinia;3) niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;4) przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;5) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku;6) wykształcenie wyższe na poziomie studiów I stopnia, na kierunku odpowiednim dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - zgodnie z zapisami rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietna 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;7) posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;8) udokumentowany co najmniej 3 letnie doświadczenie pracy w zakresie wykonawstwa, nadzoru inwestorskiego;9) doświadczenie związane z prowadzeniem prac w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;10) przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa oraz aktualny wpis do centralnego rejestru osób posiadających uprawnienia budowlane zgodnie z art. 12 ust. 1 i 2 Prawa budowlanego (Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.) (o ile podlega temu obowiązkowi);11) dobra znajomość regulacji prawnych w następującym zakresie:- ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.),- ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.),- ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 735), - przepisów bhp, w tym w szczególności rozporządzenie Ministra Energii z dnia 28 sierpnia 2019 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1210).12) zdolność analitycznego myślenia;13) samodzielność, przejawianie inicjatywy oraz zaangażowania w działaniu, umiejętność pracy wielozadaniowej oraz umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji pracy jak i efektywnej pracy w zespole. Wymagania dodatkowe:1) doświadczenie w zakresie dokonywania ocen celowości i zasadności (w tym analiz ekonomicznych) planowanych remontów;2) doświadczenie w sprawowaniu nadzoru nad utrzymaniem technicznym budynków;3) posiadanie aktualnych uprawnień SEP (na stanowisku eksploatacji i dozoru) w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną;4) posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń lub w ograniczonym zakresie;5) doświadczenie w zakresie organizacji zarządzania projektami;6) odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu;7) wysoki poziom wiedzy ogólnej i kultury osobistej;8) znajomość ogólnych przepisów organizacji i działania sądownictwa (praktyka w resorcie sprawiedliwości będzie dodatkowym atutem).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

825 - 1 065 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach