kandydatów

Etat Samodzielny referent w referacie zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Samodzielny referent w referacie zamówień publicznych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1932
OBOWIĄZKI:
- Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.pl- Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:1. prowadzić dokumentację związaną z prowadzonymi postępowaniami wg wskazania przełożonego,2. publikować ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych lub w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej,3. zamieszczać ogłoszenia i informacje na BIP CUW,4. wprowadzać dane w zakresie prowadzonych spraw do system elektronicznego tzw Systemu obsługi pionu technicznego (OPT)- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- Wykształcenie: średnie lub wyższe umożliwiające pracę na tym stanowisku- Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 4 lat pracy (umowa o pracę), przy wykształceniu wyższym ( umowa o pracę) 2 lata pracy- doświadczenie przy realizacji zamówień publicznych,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,- znajomość podstaw Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o samorządzie gminnym,- umiejętność pracy w środowisku MS Office,- umiejętność sprawnej organizacji pracy,- samodzielność,- komunikatywność- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,- zdolność analitycznego myślenia i oceny spraw.Wymagania dodatkowe:- doświadczenie przy realizacji zamówień publicznych po stronie zamawiającego

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 220 - 3 864 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach