Etat Stażysta działalności podstawowej lub młodszy asystent w sekcji ns/hkiś

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Stażysta działalności podstawowej lub młodszy asystent w sekcji ns/hkiś
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1950
OBOWIĄZKI:
- Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko stażysta działalności podstawowej lub młodszego asystenta w Sekcji NS/HKiŚ- Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy ( umowa na okres próbny) od 01.09.2021- Adres urzędu: Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Katowicach plac Grunwaldzki 8-10, 40 - 127 Katowice- Miejsce wykonywania pracy: Katowice - Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracyGłówne obowiązki:1. prowadzenia nadzoru nad pływalniami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 2. udział w prowadzeniu nadzoru nad jakością wody przeznaczonej do spożycia zgodnie z obowiązującym przepisami prawa; 3. nadzór nad realizacją kontroli wewnętrznej prowadzonej przez zarządzających pływalniami; 4. pobieranie próbek wody do badań laboratoryjnych w terenie zgodnie z ustaloną częstotliwością oraz potrzebami wynikającymi ze sprawowanego nadzoru;5. prowadzenie baz danych dotyczących jakości wody; 6. opracowanie dokumentów dotyczących postępowań administracyjnych w nadzorowanych obiektach;7. kontrola przestrzegania przepisów prawnych w nadzorowanych obiektach i sporządzanie dokumentacji pokontrolnej związanej z prowadzeniem bieżącego nadzoru;8. przygotowanie materiałów do sporządzania planów pracy, sprawozdań, ocen i analiz;9. realizacja postanowień zawartych w dokumentach systemu zarządzania w zakresie wykonywania obowiązków związanych z prowadzeniem kontroli obiektów oraz funkcjonowaniem systemu zarządzania w sekcji;10. obsługa sprzętu komputerowego oraz wyposażenia stosowanego przy pobieraniu próbek wody w terenie.- Godziny pracy: 7:25-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: chemia, ochrona środowiska lub pokrewne

Wymagania inne:

Wykształcenie: WYŻSZE mgr chemii, mgr inż. ochrony środowiska lub pokrewne.Wymagania konieczne:1. obsługa komputera w środowisku MS Office,2. zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole.Wymagania pożądane:1. wysoka kultura osobista,2. komunikatywność,3. samodzielność,4. umiejętność pracy pod presją czasu, 5. umiejętność pracy w zespole,6. dobra organizacja stanowiska i czasu pracy,7. znajomość ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach