kandydatów

Etat Technolog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Technolog
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/1948
OBOWIĄZKI:
Zakłady Mechaniczne "WIROMET" Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko: technologOpis obowiązków na tym stanowisku:- opracowanie (aktualizacja) dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej - prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych - podejmowanie działań zabezpieczających lub korygujących w przypadku problemów wewnętrznych i zewnętrznych z organizacją i przebiegiem technologicznym produkcji- podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcjiOferujemy:- umowę o pracę- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności - stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku- możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia- Pracę w zgranym i przyjaznym zespoleGodziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne do pracy:- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki : Wydział Mechaniczny Technologiczny, Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki, - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Ponadto wymagana znajomość :- systemów CAD/CAM - technologii i procesu obróbki skrawaniem- technologii spawalnictwa /mile widziane/- automatyzacji procesów technologicznych- umiejętności konstrukcji narzędzi, przyrządów i uchwytów obróbkowych- samodzielności w organizacji pracy oraz umiejętność pracy zespole- twórczego i analitycznego myślenia- języka angielskiego /znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem/

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach