kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

www.elbud.katowice.pl

Przedsiębiorstwo działające w obszarze budownictwa elektroenergetycznego zajmującego się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć

poszukuje osób do pracy
w delegacji na terenie Polski lub/i Niemiec na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Katowice

ZADANIA:

  • Prowadzenie budowy z branży elektroenergetycznej wysokich i najwyższych napięć
  • Opracowywanie harmonogramów prac i budżetów oraz kontrola kosztów wykonywanych robót budowlanych
  • Organizacja i nadzór nad wykonawstwem robót zgodnie z projektem technicznym, założonym harmonogramem, obowiązującymi przepisami, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną
  • Organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu
  • Bezpośrednia współpraca z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju lub/i Niemiec
  • Zaangażowanie w realizację stawianych celów
  • Doświadczenie zawodowe w budownictwie elektroenergetycznym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w przypadku pracy w Niemczech

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji, stabilnej z dużym doświadczeniem w budowie linii i stacji        elektroenergetycznych dla operatorów przesyłowych i dystrybucyjnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu i atmosferze współpracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet medyczny, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie itp.)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach sp. z o.o.
Etat Koordynator Budowy w firmie: Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 26-10-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-07-2021
Wyświetleń: 152