kandydatów

Etat Asystent ds. rekrutacji i hr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Asystent ds. rekrutacji i hr
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0936
OBOWIĄZKI:
INFORMACJE O PRACODAWCY:Firma Estima Consulting założona w 2008 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Przez wiele lat związana była z branżą handlową, świadcząc usługi zarządzania i outsourcingu dla ogólnopolskich marek i właścicieli sieci sklepów. Od 2018 roku Estima Consulting prowadzi intensywne działania związane z rozwojem marki doradczej JDDP zrzeszającej ekspertów z takich dziedzin biznesu jak HR, prawo, controlling, technologie informacyjne i komunikacyjne. Obecnie firma pracuje nad rozszerzeniem działalności o kolejną własną markę jaką jest HRClouds.pl oraz przekształceniem działalności w spółkę Grupa ECS.HRCLOUDSW 2020 roku w związku z trwającą pandemią oraz licznym zmianami, które spowodowała - zarówno w kwestiach organizacji pracy i poszukiwanych kompetencji, postanowiłem uruchomić markę stricte dedykowaną usługom związanym z zasobami ludzkimi. Tak pojawił się projekt platformy HRClouds.pl, która ma stać się mostem między Pracodawcami a Pracownikami.HRClouds.pl będzie marką skupioną na takich obszarach jak: budowa wizerunku pracodawcy (employer branding), rekrutacja i selekcja , onboarding (czyli wdrożenia pracowników), a także na wielu innych aspektach związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych w przedsiębiorstwach.ZADANIA WYKONYWANE PODCZAS PRACY NA STANOWISKU ASYSTENTA DS. REKRUTACJI:- przygotowywanie ofert pracy,- obsługa systemu do zarządzania rekrutacjami ATS (szkolimy z obsługi),- publikacja ofert pracy,- wstępna analiza przesyłanych ofert pracy,- kontakt z kandydatami,- kontakty z klientami,- przygotowywanie treści na socialmedia (FB, Instagram i inne).CO OFERUJEMY:- pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (istnieje możliwość odbycia płatnego stażu, podjęcia pracy na umowę zlecenie, o dzieło bądź nawiązania współpracy b2b), - umowę o pracę na okres próbny, następnie na czas określony 24 miesiące,- wynagrodzenie podstawowe minimum 3000 brutto + premie uznaniowe,- nowoczesne narzędzia do pracy w biurze (komputer, telefon),- po okresie próbnym możliwa praca w systemie 4+1 (jeden dzień pracy zdalnej),- dostęp do dużej ilości wiedzy branżowej, pomoc w wybraniu odpowiedniej ścieżki rozwoju,- wprowadzenie do pracy , krok po kroku (minimalizujemy stres),- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w ramach jednej z dwóch ścieżek kariery (managerskiej lub eksperckiej),- dobrze skomunikowane biuro (otwierane będzie w Będzinie, Dąbrowie Górniczej lub Sosnowcu),- pracę na nowoczesnych, ale jednocześnie prostych w obsłudze systemach i technologiach m.in. takich dostawców jak Microsoft czy Google.APLIKACJA I PROCES REKRUTACJI I HR:By przystąpić do procesu rekrutacji niezbędne jest odbycie darmowego szkolenia on-line dotyczącego branży HR.Aplikacja wstępna na szkolenie odbywa się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy na podstawie, którego osoby po wstępnej kwalifikacji zapisywane są na szkolenie. Osoby, które przejdą kwalifikację na szkolenie będą zaproszone do krótkiej rozmowy telefonicznej/bezpośredniej/online w dogodnym terminie, po której otrzymają informacje dotyczące terminu kursu oraz zasad dostępu do platformy szkoleniowej.Na zakończenie kursu dla chętnych przeprowadzony zostanie test wiedzy. Osoby, które uzyskają wynik powyżej 90% dobrych odpowiedzi otrzymają imienny certyfikat potwierdzający odbycie kursu Wprowadzenie do HR Kurs podstawowy i zdanie testu. Wśród uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z testem oraz wykażą się szczególnym zaangażowaniem podczas kursu, organizator wyłoni osoby, które zostaną zaproszone do drugiej części procesu przygotowawczego obejmujące odbycie rozbudowanego kursu online i możliwość podjęcia pracy w marce HRClouds na stanowisku asystenckim lub wzięcia udziału w praktykach (od 18 lat). Organizator kursu nie gwarantuje zatrudnienia.O kursie: Kurs trwa 6 tygodni. Spotkania odbywają się raz w tygodniu po 1,5-2h i mają charakter wykładowo - warsztatowy.Program kursu:1. Kariera w HR (wprowadzenie) -Na tych zajęciach dowiesz się na czym polega praca w nowoczesnym dziale personalnym. Czym różni się miękki i twardy HR, jakie cechy powinien posiadać rekruter i na jakich narzędziach pracuje.2. Rekrutacja i selekcja.Na tych zajęciach dowiesz się bliżej na czym polega praca rekrutera od zaplecza. Jak współpracuje z innymi działami klientami. Przeanalizujemy wspólnie krok po kroku proces pozyskania kandydata, selekcji i zatrudnienia.3. Wdrożenie do pracy (co to jest onboarding).Po tym spotkaniu będziesz rozumieć dlaczego warto poświęcić czas nowemu pracownikowi. Dowiesz się również dlaczego firmy nie przykładają się do tego zadania i jakie ponoszą skutki.4. Satysfakcja pracownika.Tak. Brzmi egzotycznie, ale są firmy które zwracają uwagę na to co myśli pracownik i starają się go słuchać. Jak to robią? Czemu zyskują i jaki udział w tym mają pracownicy HR. Po tych zajęciach będziesz to wiedzieć.5. Jak świadomie planować karierę.Na tych zajęciach opowiemy jak świadomie można kierować swoją karierą zawodową. Dlaczego tak wiele osób robi na co dzień to czego nie lubi. Opowiemy o tym jak i gdzie można świadomie szukać pracy.6. Alternatywy dla pracy na etacie (praca zdalna).Podczas tego spotkania powiemy o tym jakie alternatywne dla tradycyjnej pracy możliwości istnieją. Jak można wykorzystywać nowoczesne, ogólnodostępne narzędzia aby wykonywać pracę niezależnie gdzie jesteśmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Kogo szukamy:1)POCZĄTKUJĄCYCH ADEPTÓW HR, których żywiołem jest praca z ludźmi i dla ludzi którzy chcieliby się rozwijać i brać czynny udział w tworzeniu nowoczesnej firmy. Osób które są otwarte na ciągłe zdobywanie wiedzy, słuchanie, są komunikatywne i pozytywnie nastawione do życia oraz tak jak my lubią ludzi i chcą im pomagać. Konieczna chęć do pracy, komunikatywność, zaangażowanie i proaktywność. Mile widziana dobra organizacja własnej pracy oraz kreatywność.2)STUDENTÓW LUB ABSOLWENTÓWKIERUNKÓW INFORMATYCZNYCH zainteresowanych rozwojem i pogłębianiem wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań informacyjno-komunikacyjnych, a także administracji baz danych, zafiksowanych na nowych technologiach, otwartych na współpracę.3)OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, a nawet bez wykształcenia kierunkowego i znajomości języków obcych, które pragną zmiany i czują , że są gotowe dać z siebie 150% aby zdobyć wiedzę i umiejętności, które z czasem zamienią w atrakcyjny zawód, szansę kariery i stabilne miejsce pracy. To czego wymagamy to duża determinacja do nauki, zaangażowanie w wykonywane zadania , otwartość na pomysły i ludzi, komunikatywność i zdrowa ambicja wspierająca cały zespół. HRClouds.pl na swój pokład chcą zaprosić osoby, które są gotowe do ciągłej nauki, są na nią otwarte, pełne pozytywnej energii i uśmiechu, gotowe faktycznie się zaangażować, odpowiedzialne za to czego się podejmują. Są gotowe poświęcić czas i uwagę na zdobycie umiejętności dzięki którym będą w stanie wykonywać poszukiwaną na rynku pracę dla innowacyjnej firmy i podniosą swoją wartość na szeroko rozumianym rynku pracy. Osób zainteresowanych zarówno pracą stacjonarną (w biurze) jak i pracą zdalną, z doświadczeniem w branży HR i nowoczesnych technologiach jak i osób bez doświadczenia czy znajomości języków.Czego oczekujemy:- wykształcenia min. średniego,- uśmiechu na co dzień,- pełnego zaangażowania i kreatywności,- chęci do intensywnego zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego,- komunikatywności i pozytywnego nastawienia do innych osób,- terminowości i wysokiej odpowiedzialności za powierzane zadania i projekty,- otwartości na sugestie i wytyczne przełożonych,- postawy damy radę ,- wysokiej kultury osobistej i szacunku do innych,- nie poddawania się, wstawania po każdym potknięciu i parcia naprzód,- chęci do nauki podstaw systemów informatycznych wykorzystywanych w pracy,- analityczne myślenie, znajomość social mediów oraz podstaw programów graficznych - mile widziane.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie