kandydatów

Etat Osoba świadcząca czynności magazynowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Osoba świadcząca czynności magazynowe
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0913
OBOWIĄZKI:
*rozkładanie towaru, w tym: sortowanie, składowanie oraz przemieszczanie towaru w magazynie; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych w tym dostarczanie towaru z magazynu i uzupełnianie zapasów; układanie towaru na regały wysokie, wymagające zręczności, skupienia i precyzji; układanie towaru na półkach sklepowych zgodnie z procedurami i zasadami przyjętymi w danym sklepie; dbanie o właściwą ekspozycję towaru i estetykę obszaru ekspozycji towaru zgodnie z otrzymanymi instrukcjami;*kompletowanie towaru, w tym: kompletowanie towaru dla klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją na wielkopowierzchniowych obiektach; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych, w tym dostarczanie towaru z magazynu; pakowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki; *non-core, w tym: zwożenie i składowanie palet; przesuwanie nośników między rampami; rozładowywanie i załadowywanie samochodów, zgodnie z zamówieniem oraz specyfikacją; komasacja towaru (przekładanie towaru między paletami); sortowanie, pakowanie i przepakowywanie towarów czy wymiana opakowań; belowanie surowców; sortowanie palet i zwrotów;*oraz transportowanie towarów wewnątrz pomieszczeń z użyciem środków transportu wewnętrznego; obsługiwanie stosowanych narzędzi i urządzeń z zachowaniem przestrzegania instrukcji eksploatacji (w zależności od lokalizacji: obsługa wózka widłowego, wózka ręcznie prowadzonego/paletowego, belownicy, skanera ręcznego, metkownicy, drabin, owijarki do palet, kontenerów chłodniczych (typu cooler box) itp.); praca z dokumentacją magazynową oraz zapewnienie jej prawidłowego obiegu; wykonywanie prostych czynności porządkowych na magazynie; dbałość o powierzone mienie.Praca na terenie Polski (zgodnie z zapotrzebowaniem Kontrahentów Spółki)
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie, mile widziane min. 3 miesiące doświadczenia, gotowość do podjęcia pracy fizycznej w warunkach uciążliwych (dźwiganie ciężarów zgodnie z obowiązującymi normami, niskie i zmienne temperatury, konieczność szybkiej i wydajnej pracy); gotowość do podjęcia pracy na magazynach wielkopowierzchniowych, w systemie zmianowym oraz w godzinach nocnych; gotowość do wyrobienia książeczki sanepidowskiej oraz uprawnień do obsługi wózka widłowego; gotowość do czasowej zmiany miejsca zamieszkania oraz częstej zmiany miejsca pracy (praca w różnych lokalizacjach na terenie Polski w zależności od zapotrzebowania Kontrahentów Spółki); przewidywany okres zatrudnienia do końca 2021r. z możliwością przedłużenia; wykonywanie zlecenia w godzinach zbliżonych do 2 lub 3 zmianowego systemu (w zależności od lokalizacji)

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu