Etat Monter-konserwator urządzeń i sieci wod.-kan. c.o. i gaz.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Monter-konserwator urządzeń i sieci wod.-kan. c.o. i gaz.
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1992
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie konserwacji, napraw i regulacji:a) pomp cyrkulacyjnych centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej i innych,b) komór klimatyzacyjnych oraz wentylatorów wentylacji mechanicznej,c) wymienników ciepła,d) hydroforów wody,e) instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej, klimatyzacji i wentylacji, sprężonego powietrza, kanalizacyjnych, wody deszczowej.- Miejsce wykonywania pracy: ul. Józefa Lompy 19, 40-038 Katowice lub ul. Koszarowa 17, 40-068 Katowice- Godziny pracy: 7:30-15:30. Okresowe całodobowe dyżury telefoniczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika. Wymagana uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50 kW. Wymagane umiejętności organizacji pracy własnej, pracy w zespole, czytania rysunku technicznego, rozwiązywania problemów, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach