Etat Specjalista w dziale nowych mediów w biurze rektorskim (18/rbr/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista w dziale nowych mediów w biurze rektorskim (18/rbr/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1991
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 18/RBR/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTY W DZIALE NOWYCH MEDIÓW W BIURZE REKTORSKIM- Zakres obowiązków:1. koordynowanie nagrań filmowych w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz montaż plików,2. prowadzenie serwisu fotograficznego Uniwersytetu gromadzenie zdjęć w wersji elektronicznej oraz wykonywanie fotografii na potrzeby Uniwersytetu,3. opieka nad elementami wyposażenia studia filmowo-fotograficznego,4. przygotowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych o Uniwersytecie, w tym multimedialnych projekty i opracowania graficzne, 5. aranżacja przestrzeni w związku z wydarzeniami organizowanymi w Uniwersytecie,6. przygotowywanie tabliczek informacyjnych i innych elementów oznakowania przestrzeni,7. przygotowywanie stoisk i materiałów promocyjnych na targi edukacyjne, targi pracy oraz inne wydarzenia promocyjne, we współpracy z jednostkami odpowiedzialnymi za kształcenie w Uniwersytecie,8. przygotowywanie akcydensów zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej,9. projektowanie plakatów i innych materiałów graficznych na potrzeby wydarzeń organizowanych w Uniwersytecie, 10. przesyłanie zapytań ofertowych i kontakt z firmami w obszarze zamawiania materiałów informacyjno-promocyjnych,11. wsparcie informacyjne i komunikacyjne organizowanych w Uniwersytecie wydarzeń rektorskich, studenckich, konferencji naukowych itp.,12. publikowanie informacji na stronie www Uniwersytetu.- Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością pracownika.- Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- umiejętność obsługi sprzętu filmowo-fotograficznego,- biegła znajomość programów graficznych oraz programów do montażu filmów (ze szczególnym uwzględnieniem pakietu Adobe: Photoshop, InDesign, Premiere Pro),- doświadczenie w realizowaniu nagrań filmowych i organizowaniu sesji fotograficznych,- wykształcenie wyższe oraz trzyletnie doświadczenie zawodowe.Wymagania dodatkowe:- dobra znajomość sektora szkolnictwa wyższego,- znajomość języka angielskiego na poziomie B2, - znajomość specyfiki funkcjonowania mediów społecznościowych,- doświadczenie w aranżowaniu przestrzeni,- znajomość zasad poprawnej polszczyzny

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach