kandydatów

Etat Młodszy bibliotekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy bibliotekarz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1999
OBOWIĄZKI:
- Wypożyczanie materiałów bibliotecznych. Udzielanie informacji bibliotecznych, katalogowych, bibliograficznych i rzeczowych. Propagowanie książki i czytelnictwa z zastosowaniem różnych form aktywności kulturalnej i edukacyjnej.- Godziny pracy w okresie wakacyjnym do 27.08.2021 r. (poniedziałek 11:15-19:15, wtorek - czwartek 10:00-18:00, piątek 7:30-15:30). Godziny pracy od 30.08.2021 r. ( 7:30-15:30, 11:15-19:15). - Miejsce wykonywania pracy: Miejska Biblioteka Publiczna Katowice - filie biblioteczne na terenie miasta Katowice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: bibliotekoznawstwo lub pokrewne np. humanistyczne, filologia polska, kulturoznawstwo. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach