Etat Referent prawny w wydziale orzecznictwa administracyjnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Referent prawny w wydziale orzecznictwa administracyjnego
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1997
OBOWIĄZKI:
- Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Katowicach Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatkę/kandydata na stanowisko: referenta prawnego w Wydziale Orzecznictwa Administracyjnego. Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej. - Wymiar etatu: pełny etat, - Liczba stanowisk pracy: 1.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice- Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: 1. rozpatruje odwołania, zażalenia, wnioski składane w I instancji oraz skargi na bezczynność i przewlekłość i skargi w trybie art. 227 KPA oraz przygotowuje projekty decyzji i postanowień w celu wydania rozstrzygnięcia przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego,2. obsługuje elektroniczne rejestry spraw poprzez wprowadzanie i porządkowanie danych w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentów i spraw w Inspektoracie, 3. kompletuje i porządkuje akta zgodnie z instrukcją kancelaryjną celem ich wykorzystania w toku prowadzonych postępowań administracyjnych i przekazania do odpowiednich organów oraz właściwej archiwizacji,4. przyjmuje interesantów celem udostępnienia im akt sprawy oraz ewentualnego udzielenia wyjaśnień,5. prowadzi wykazy wykonywanych zadań w celach statystycznych dotyczących pracy wydziału.- Co oferujemy: ruchomy czas pracy, możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy, miejsce parkingowe na terenie urzędu, dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, dofinansowanie do zakupu okularów, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dodatek za wieloletnią pracę, który przysługuje po 5 latach pracy w wysokości 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego i wzrasta o 1% za każdy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego, proponowane wynagrodzenie brutto na stanowisku: płaca zasadnicza 3982,60 zł.- Warunki pracy: praca w siedzibie Inspektoratu, praca administracyjno-biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, miejsce pracy na VIII piętrze w siedzibie Inspektoratu, budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych windy, podjazd, toalety co drugie piętro.- Godziny pracy: poniedziałek: rozpoczęcie pracy: 7:00 a 9:00, zakończenie 15:00 a 17:00; wtorek - piątek rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:00-8:00, zakończenie 15:00 a 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: prawnicze lub administracyjne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne- wykształcenie wyższe: prawnicze lub administracyjne,- bardzo dobra znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa budowlanego i dziedzin pokrewnych,- umiejętność stosowania prawa w praktyce,- umiejętności redakcyjne,- umiejętność obsługi komputera.Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)- doświadczenie zawodowe: 1 rok pracy w organach nadzoru budowlanego lub w administracji architektoniczno - budowlanej,- komunikatywność,- systematyczność,- umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 982,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach