kandydatów

Etat Ślusarz utrzymania ruchu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Ślusarz utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0619
OBOWIĄZKI:
naprawa maszyn i urządzeń, diagnozowanie i analizowanie występujących problemów, poszukiwanie przyczyn ich powstawania oraz proponowanie rozwiązań w celu zapobiegania wystąpienia w przyszłości, konserwacja maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych, zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń, przeglądy maszyn zgodnie z założeniami TPM, wykonywanie remontów okresowych i bieżących, usuwanie awarii, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz narzędziowy (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Pozostali ślusarze i pokrewni (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Technik utrzymania ruchu (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Technik mechanik* (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Technik mechanik maszyn i urządzeń (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Pozostali technicy mechanicy (wymagany staż - lata: 2)
Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: mechanik, ślusarz narzędziowy lub spawacz
Uprawnienia: wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia i planowania

Wymagania inne:

zmin. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, kreatywność, innowacyjność, zaangażowanie w powierzone zadania, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach