kandydatów

Etat Ratownik wopr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Lędziny

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Ratownik wopr
Miejsce pracy: Lędziny
Numer: StPr/21/1036
OBOWIĄZKI:
ochrona ratownicza na basenie krytym i otwartym w sezonie letnim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

osoba która ukończyła szkolenie ratowników wodnych organizowane na zasadach określonych w przepisach rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym (Dz. U z 2012 r poz. 474) lub uzyskała przed dniem wejścia w życie ustawy tj. prze 1 stycznia 2012 r uprawnienia na podstawie przepisów obowiązujących do tego dnia ( art. 41 ustawy), ważna legitymacja członka WOPR z poświadczeniem lekarskim o zdolności do pracy w charakterze ratownika na dany rok kalendarzowy

Miejsce pracy:

Lędziny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach