Etat Nauczyciel praktycznej nauki zawodu prowadzący zajęcia w pracowni programowania i obsługi obrabiarek

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu prowadzący zajęcia w pracowni programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie w niepełnym wymiarze godzin- 4,47/20
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0435
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Minimalne wymagane kwalifikacje: Świadectwo dojrzałości. Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik mechanik o specjalności maszynowa obróbka skrawaniem, względnie dyplom mistrzowski w zawodzie tokarz lub operator obrabiarek skrawających. Minimum 2 - letni staż pracy w wyuczonym zawodzie na stanowiskach produkcyjnych maszynowej obróbki skrawaniem. Biegła znajomość praktycznych technologii wytwarzania części maszyn i podzespołów przy użyciu obrabiarek konwencjonalnych i obrabiarek sterowanych numerycznie różnych typów. Biegła praktyczna umiejętność obsługi obrabiarek skrawających różnych typów. Biegła praktyczna umiejętność wykonywania prac ślusarskich i monterskich wykonywanych podczas naprawy maszyn i urządzeń Biegła praktyczna umiejętność wykonywania prac konserwacyjnych i naprawczych obrabiarek konwencjonalnych i obrabiarek sterowanych numerycznie. Biegła praktyczna umiejętność pisania programów obróbczych dla obrabiarek sterowanych przy użyciu systemu SINUMERIK Biegła praktyczna umiejętność kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń. Przygotowanie pedagogiczne.

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 783,36 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie