Etat Nauczyciel praktycznej nauki zawodu prowadzący zajęcia w pracowni zabudowy i robót wykończeniowych w

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu prowadzący zajęcia w pracowni zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w pełnym wymiarze pracy
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0437
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Minimalne wymagane kwalifikacje: Świadectwo dojrzałości. Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik budownictwa, wzglednie dyplom mistrzowski w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Minimum 2 - letni staż pracy w wyuczonym zawodzie na stanowiskachprodukcyjnych biegła znajomość technologii wykonywania prac zbrojarskich, betoniarskich, murarskich, ciesielskich, tynkarskich, okładzinowych, izolacyjnych oraz montazu zabudowy- biegła praktyczna umiejetność wykonywania prac zbrojarskich, betoniarskich, murarskich, ciesielskich, tynkarskich, okładzinowych, izolacyjnych oraz montazu zabudowy- uprawnienia egzaminatora OKE- pożądane: uprawnienia do wykonywania i nadzorowania robót budowlanych- przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 445 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie