kandydatów

Etat Account Manager / Specjalista ds. reklamy

Firma: Visual Effect Sebastian Pawlica miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5350052, z dnia 2021-08-09

Visual Effect to stabilna firma działająca na rynku reklamowym od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nośników Outdoor i Indoor.
Zachowując wysokie standardy realizujemy kampanie reklamowe dla lokalnych klientów i ogólnopolskich marek.

Account Manager / Specjalista ds. reklamy

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie Klientów (sektor B2B)
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy, wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B preferowana branża mediowa
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • zdolności analityczne i negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wytrwałość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie o wysokich standardach biznesowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja ze sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy, miła atmosfera i świeża kawa