kandydatów

Etat Inkasent poboru opłat

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Inkasent poboru opłat
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2199
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: brak wymagań; prawo jazdy kat. B - dojazd do pracy możliwy tylko własnym środkiem transportu, praca 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta, z zachowaniem wszelkich przerw kodeksowych, praca w porze nocnej; dodatkowo do płacy zasadniczej premia za tzw. dyspozycyjność w wysokości 300 zł brutto - premia regulaminowa określona regulaminem wynagradzania; prywatna opieka medyczna; zakres obowiązków: pobieranie opłat za przejazd autostradą i rozliczenie się z pobranych środków; świadczenie manualnego poboru opłat zgodnie z obowiązującymi zasadami, regulaminami i procedurami; odpowiedzialne i bezpieczne przechowywanie środków pieniężnych oraz dokumentów; utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy; udzielanie informacji użytkownikom autostrady; obsługa klienta; miejsce pracy: Kleszczów bramki na A4
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

[Inne] : prawo jazdy kat. B - dojazd do pracy możliwy tylko własnym środkiem transportu, praca 7 dni w tygodniu, również w niedzielei święta, z zachowaniem wszelkich przerw kodeksowych, praca w porze nocnej. Dodatkowo do płacy zasadniczej premia zatzw. dyspozycyjność w wysokości 300 zł brutto - premia regulaminowa określona regulaminem wynagradzania; prywatnaopieka medyczna.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach