kandydatów

Etat Referent w dziale ds. osobowych i organizacyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Referent w dziale ds. osobowych i organizacyjnych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2056
OBOWIĄZKI:
- SZCZEGÓŁY NA STRONIE: https://www.kco.katowice.pl/article/referent-dzial-ds-osobowych-i-organizacyjnych-oferta-pracy-1- OFERTA PRACY nr 17/2021 z dnia 12.07.2021 r,. KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy osobę na stanowisko referenta w Dziale ds. osobowych i organizacyjnych - Zakres obowiązków: prowadzenie spraw kadrowych pracowników zatrudnionych w KCO w tym akt osobowych, wprowadzanie danych pracowników do systemów informatycznych funkcjonujących w Centrum, prowadzenie spraw związanych: ze szkoleniami pracowników, odbywaniem staży, praktyk, sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości, proawdzenie spraw związanych z organizacją i funkcjonowaniem Centrum.- Godziny pracy: 8:00-15:35.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: Ekonomiczne lub Administracyjne

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne- podstawowa znajomość przepisów prawa pracy- biegła znajomość obsługi pakietu MS Office- doświadczenie w pracy w Dziale KadrDodatkowym atutem będzie:- wykształcenie wyższe administracyjne/ekonomiczne- doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem spraw kadrowych w ochronie zdrowia- znajomość obsługi Portalu Świadczeniodawcy NFZ w zakresie personelu- dobra znajomość przepisów prawa pracyWymagania dodatkowe:- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej- zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy- umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach- komunikatywność i kreatywność

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach