kandydatów

Etat Pielęgniarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Orzesze

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0605
OBOWIĄZKI:
1. Realizacja obowiązków zawodowych pielęgniarki wynikających z Ustawy o zawodach pielęgniarki i położnych.2. Sprawowanie opieki nad pacjentami Oddziałów w SzpitaluOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony,mozliwość pracy na kontrakt lub na umowę zlecenie - wtedy godz. pracy ustalane indywidualnie z pracownikiemMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-180 Orzesze, ul. Gliwicka 20PRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-nd 7.00-19.00, 19.00-7.00, równoważny system i rozkład czasu pracy / lub do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min.średnie lub wyższe kierunkowe, kierunkowe medyczne (każdy poziom wykształcenia). Uprawnienia: mile widziane kurs EKG specjalizacje min. opieki paliatywnej, onkologicznej lub kursy kwalifikacyjne. Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność , umiejętność pracy z osobami starszymi, chorymi, gotowość do pracy zmianowej.

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2021
Wyświetleń: 129