kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Orzesze

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Informatyk
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0606
OBOWIĄZKI:
- Nadzór nad wdrożonymi systemami infiormatycznymi w Szpitalu (w tym internetowa platforma usług publicznych: e-Szpital) i systemami kadrowo, płacowo, księgowymi w administracji,- szkolenie nowych pracowników,- dbanie o infrastrukturę komputerową i sprzęt,- bieżący nadzór i wprowadzanie aktualizacji na stronie internetowej Szpitala, Portalu potencjału NFZ,- przygotowywanie we współdziałaniu IOD i ASI wniosków w o rozbudowę systemu informatycznego pod potrzeby i wymogi obowiązującego prawa.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny do 3 m-cy (docelowo na czas nieokreślony), mozliwość pracy na kontrakt lub na umowę zlecenie - wtedy godz. pracy ustalane indywidualnie z pracownikiem .MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-180 Orzesze ul. Gliwicka 20PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn-pt, godz. 7.00-14:35.00 - do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. średnie lub wyższe kierunkowe; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku informatyk; dobra znajomość środowiska Windows, Windows Server, pakietu MS Office, odstawy sieci komputerowych, dodatkowym atutem będzie: znajomość baz danych MS SQL, urządzeń sieciowych Mikrotik, Cisco, środowiska VmWare, mile widziana znajomość medycznych systemów informatycznych w zakresie e-szpitala; umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność pracy z osobami starszymi, chorymi, gotowość do pracy zmianowej, chęć do pracy, komunikatywność; znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym; mogą być osoby z orzeczeniem o stopni niepełnosprawności, jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2021
Wyświetleń: 122