kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0365
OBOWIĄZKI:

- Szkolenie na zasadach przewidzianych dla pracowników w zakresie bhp i p.poż. - sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym, - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa terminalu do kart płatniczych, - właściwa ekspozycja towarów w sklepie, - pomoc nabywcy przy wyborze produktu, - dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, - pomoc pozostałym pracownikom w codziennej działności sklepu, - przyjmowanie dostaw towarów, - monitorowanie stanu zapasów i towarów, - metkowanie produktów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

dodatkowe kwalifikacje i predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, dobra kondycja psychofizyczna, sprawność obu rąk, brak przeciwskazań do pracy fizycznej Staż z gwarancją zatrudnienia. Praca w godzinach: I zmiana: 9.00-.17.00; II zmiana: 12.00-20.00 Pora nocna: 22.00-6.00

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej