kandydatów

Etat Młodsza księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Młodsza księgowa
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0611
OBOWIĄZKI:
- pomoc w czynnościach księgowych działu ( weryfikacja, klasyfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych, archiwizacja dokumentów)- prowadzenie ewidencji środków trwałych- wsparcie w raportowaniu na potrzeby statutowe- wsparcie pozostałych członków zespołu księgowego w codziennych obowiązkachOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: 3 miesiące okres próbny, docelowo na czas nieokreślonyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn - Pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Praca zespołowa
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
Uprawnienia: duża precyzja i umiejętność zachowania jakości i poprawności wykonywanych zadań, umiejetność pracy w grupie, umiejętność stosowania się do zasad

Wymagania inne:

1. Wykształcenie Wyższe (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo, ekonometria);2. Doświadczenie w księgowości lub oszarze finansów min. 6 miesięcy;3. Dobra zanjomość zasad rachunkowości oraz pakietu MS Office (zwłaszcza Exell)4. znajmość programów: Symfonia, enowa, rewizor - bedzie dużym atutem;5. Umiejętnośc pracy w zespole;6. Dokładność i spostrzegawczość7. Dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-08-2021
Wyświetleń: 132