kandydatów

Etat Lider zmianowy Zespołu logistycznego

Firma: Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy

Magna Car Top Systems Poland  należy do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych, zatrudniającego około 173 000 pracowników w 339 fabrykach na całym świecie.

Projektujemy i produkujemy systemy dachowe dla różnych producentów samochodów na całym świecie. Dzięki naszym globalnym możliwościom w obszarze inżynierii i zdolnościom produkcyjnym jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów i dostarczamy funkcjonujące globalnie zarządzanie projektami.

Aktualnie poszukujemy Koleżanki/Kolegi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu w roli:

Lider zmianowy Zespołu logistycznego
Miejsce pracy: Tychy

Dział: Logistyka - Magazyn

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie pracy zespołu magazynierów na przydzielonej zmianie,
  • kontrolowanie przepływu komponentów (przyjęcie –magazyn – wydanie na produkcję),
  • monitorowanie harmonogramu wysyłek,
  • nadzór nad wymaganą dokumentacją,
  • współpraca z innymi działami firmy (produkcja, jakość)
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość procesów magazynowych,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • umiejętność obsługi programu SAP (moduł logistyczny, magazynowy),
  • dobra organizacja pracy własnej i dbałość o wysoki poziom standardów w zespole
 Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie, produkującej elementy konstrukcji do prestiżowych modeli samochodów osobowych,
  • przyjazną atmosferę pracy, szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy) oraz pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, premia świąteczna, karta Multisport, owoce itp.)