kandydatów

Etat Specjalista do spraw kadr i płac

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Specjalista do spraw kadr i płac
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0742
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw pracowniczych (akta osobowe, skierowanie na badania, terminowość szkoleń BHP, ewidencja nieobecności), naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i zleceń, sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PIT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagana znajomość programu "Symfonia", "Płatnik", znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, praktyczna znajomość pakietu MS Office, wymagany min. roczny staż pracy na podobnym stanowisku i komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej