kandydatów

Etat Pracownik w dziale jakości

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Sosnowiec

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik w dziale jakości
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: PJ/SOS/0821
Obowiązki:
  • praca przy obsłudze komputera, wprowadzanie danych, analiza dokumentów,
  • możliwa praca w dziale tzw. wysyłek, kontrola nad produktami, które są wysyłane bądź dostarczane do firmy,
  • dokonywanie pomiarów dla klienta z godnie z zaleceniami.
Wymagania:
  • jesteś absolwentką / absolwentem studiów o kierunkach: zarządzanie jakością /produkcją i tożsame lub jesteś w trakcie nauki,
  • wiesz jak rejestrować i analizować dane metodami jakościowymi.
Oferujemy:
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • umowę zlecenie. :)