kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. zamówień publicznych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2087
OBOWIĄZKI:
- Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowywanie oraz prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych.- ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie i bieżące prowadzenie dokumentacji dotyczącej postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami określającymi zasady udzielania zamówień publicznych oraz regulacjami wewnętrznymi Spółki w tym zakresie, prowadzenie korespondencji z wykonawcami, udział w pracach komisji przetargowych, tworzeniu planów postępowań o udzielenie zamówień publicznych, opracowywanie i aktualizowanie wewnętrznych rejestrów i baz danych związanych z zamówieniami publicznymi, współpraca z komórkami wnioskującymi w zakresie przygotowywania postępowań przetargowych, przygotowywanie planów przetargów, regulaminów, sprawozdań i innych dokumentów związanych z prowadzonymi postępowaniami, śledzenie zmian w zakresie przepisów dotyczących zamówień publicznych. Przygotowywanie projektów pism, dokumentów, raportów zgodnie z zapotrzebowaniem.- Godziny pracy: 7:20-14:55.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Uprawnienia: Dobra znajomość programu MSOffice - Word i Excell
Uprawnienia: Odpowiedzialność
Uprawnienia: Bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Sumienność

Wymagania inne:

WYMAGANIA:- wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe, - mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych po stronie Zamawiającego lub posiadanie wykształcenia z zakresu zamówień publicznych,- praktyczna znajomość ustawy prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych,- mile widziane doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przetargowych,- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Excel),- bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,- umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach