kandydatów

Etat Specjalista sekcji żywnościowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista sekcji żywnościowej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2083
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie gospodarki finansowej w dziale żywnościowym; planowanie zakupów środków spożywczych; bieżące monitorowanie nowości rynku spożywczego; prowadzenie zamówień publicznych na dostawy i usługi; obsługa komputerowego systemu wspomagania działu żywnościowego w zakresie operacji ilościowych oraz finansowo-księgowych; zlecanie okresowych przeglądów oraz koniecznych napraw sprzętu i urządzeń gastronomicznych ichłodniczych; kontrolowanie gospodarki magazynowej działu XII żywnościowego.- Praca w równoważny i ruchomy system czasu pracy o przedłużonym dobowym wymiarze do 12 godzin na dobę, od poniedziałku do niedzieli, przeciętnie 5 dni w tygodniu. Godziny pracy: 6:30-17:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie i 3 lata stażu pracy lub wyższe i 1 rok stażu pracy. Pożądane wykształcenie wyższe ekonomiczne z tytu-łem magistra lub równorzędnym. Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze, związanym z gastronomią. Wymagana umiejętność prowa-dzenia księgowości, analizy, obsługi komputera, w tym pakietu office.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 008,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach