kandydatów

Etat Operator produkcji - drukarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Operator produkcji - drukarz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0744
OBOWIĄZKI:
praca przy maszynie drukarskiej, przeszkolenie, nadruk na produktach, kontrola wykonanej pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagana dyspozycyjność, umiejętność liczenia, rozróżniania kolorów, zdolności manualne (pracodawca przeprowadza testy wstępne). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca od pon - pt. Możliwość pracy w weekendy. Pracodawca zapewnia transport do i z pracy z Rudy Śląskiej (ul. Dworcowa, Mc Donalds, Magazyn Biedronki, Kochłowice Szkoła, Kochłowice Kościół, Czarny Las - stacja paliw, Halemba Aquadrom), Świętochłowic (ul. Polna), Katowic (Osiedle 1000 lecia rondo), Chorzowa (ul. Kościuszki, AKS ).Po ustaleniach telefonicznych kontakt osobisty w Katowicach ul. Mariacka 4 I piętro pok. 10.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej