kandydatów

Etat Woźna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Woźna
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1197
OBOWIĄZKI:

zamiatanie, odkurzanie, ścieranie na mokro podłóg, wycieranie kurzu (na mokro) ze sprzętów, zabawek, pomocy dydaktycznych, parapetów, szafek indywidualnych (dzieci nie mogą być obecne w sali podczas wykonywania czynności odkurzania, ścierania na mokro podłogi), mycie umywalek, sedesów, glazury, luster, przyborów higienicznych dzieci, porządkowanie sali po skończonych zajęciach dydaktycznych, zabawie dzieci, utrzymanie czystości na holu, klatce schodowej, toalecie personelu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, komunikatywność

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu