kandydatów

Etat Starszy woźny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy woźny
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2110
OBOWIĄZKI:
Codzienny przegląd budynku i obejścia szkoły pod względem bezpieczeństwa i porządku. Wszystkie zauważone awarie natychmiast zgłaszać wicedyrektorowi. Przegląd budynku pod względem technicznym (raz w miesiącu), zgłaszanie usterek wicedyrektorowi. Sprawowanie dozoru nad obiektem i terenem szkolnym w wyznaczonych przez dyrektora Zespołu godzinach. Zabezpieczanie urządzeń kanalizacyjnych i wodociągowych. Umożliwienie dostępu do liczników tych urządzeń odpowiednim instytucjom. Zabezpieczanie włazów do piwnic oraz okien piwnicznych. Okresowe sprzątanie piwnic i pomieszczeń gospodarczych.Zawiadamianie dyrektora Zespołu o konieczności zamówienia niezbędnych materiałów koniecznych do prac konserwatorskich. Dbanie o należyty stan sprzętu szkolnego: mebli, krzeseł, biurek, ławek, tablic itp., urządzeń wodno kanalizacyjnych (drobne naprawy, okresowe czyszczenie wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej), sprzętu sportowego, wykonywanie drobnych napraw. Naprawa ubytków w wykładzinach podłogowych.W razie potrzeby wykonywanie niezbędnych prac murarsko malarskich. Wymiana i stała kontrola zużytych świetlówek i żarówek. Naprawa i regulacja zamków w drzwiach w całym obiekcie. Dokonywanie regulacji okien w całym obiekcie, w razie konieczności zabezpieczanie uszkodzonych okien. Otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej w razie potrzeby. Usuwanie na bieżąco wszelkich drobnych usterek. Dbanie o należyty stan terenu rekreacyjnego. Codzienna dbałość o należyty stan terenu wokół szkoły: zimą odladzanie i odśnieżanie dojścia do szkoły, latem koszenie trawy, w okresie jesiennym grabienie opadłych liści, systematyczne pielęgnowanie trawnika, utrzymywanie porządku na podwórzu, utrzymywanie czystości przy kontenerach na śmieci. Utrzymywanie w porządku pasa zieleni przylegającym do ogrodzenia.Konserwowanie ogrodzenia szkolnego wraz z malowaniem. Natychmiastowe przekazywanie informacji Dyrektorowi Zespołu o zaistniałych problemach, czy zauważonych nieprawidłowościach w zapewnieniu bezpieczeństwa obiektu szkolnego. Rzetelne wypełnianie obowiązków. Przestrzeganie ogólnie obowiązujących przepisów BHP. Wykonywanie innych czynności poleconych przez dyrektora i wicedyrektorów, wynikające z organizacji pracy Zespołu, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.- Miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkolno Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach ul. Michała Grażyńskiego 17, 40-126 Katowice.- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności: umiejętność pracy w zespole, radzenie sobie w sytuacjach stresogennych, mile widziana znajomość języka migowego

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach