kandydatów

Etat Główny księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Główny księgowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1248
OBOWIĄZKI:
główny księgowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

1) Znajomość aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem placówki oświatowej: - Karta Nauczyciela;- Kodeks Pracy;- Ustawa o pracownikach samorządowych;- Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych;- Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych;- Ustawa budżetowa;- Ustawa o finansach publicznych;- Ustawa o rachunkowości2) Znajomość obsługi programów komputerowych, w tym finansowo-księgowych Księgowość QWANT, Płace VULCAN, pakiet MS Office, Płatnik ZUS, PFRON.3) Znajomość zasad rachunkowości budżetowej w jednostkach oświatowych.4) Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego w jednostkach oświatowych.5) Znajomość przepisów ZUS.6) Znajomość zasad sporządzania sprawozdań budżetowych i finansowych.7) Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy.Oferta pracy również dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu