kandydatów

Etat Inżynier procesu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Inżynier procesu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2267
OBOWIĄZKI:

-Wsparcie bieżących procesów produkcyjnych -Szkolenie personelu produkcyjnego w zakresie wdrażania i produkcji powłok katalitycznych -Optymalizacja wskaźników procesowych -Wymiana doświadczeń między zakładami -Pisanie przepisów na nowe produkty -Umiejętność pracy w zespole - wymagany język angielski, praca w zespole anglojęzycznym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: chemia/ chemia stosowana
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku pokrewnym w firmie zajmującej się produkcją akcesoriów do pojazdów silnikowych - 4,5 roku

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 8 229 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach